یکی از دوره هایی که مورد استقبال متقاضیان تحصیل در انگلستان می باشد دوره آمادگی دکترا یا همان دوره Pre PhD در انگلستان می باشد. ما قصد دارم در این مقاله کوتاه دوره آمادگی دکترا در انگلستان را برای شما شرح نماییم.

دوره آمادگی دکترا در انگلستان ( دوره Pre PhD ) ،آمادگی لازم را جهت تحصیل در مقطع دکترا برای دانشجویان فراهم می کند. علاوه بر این، ورود PhD را بطور موفقیت آمیزی تسهیل و تضمین می کند.این دوره شامل کلاسهای زبان فشرده با روش های تحقیقی، آموزش مهارت های مطالعاتی و تالیفات در PhD می باشد تا موفقیت مطلوبی را در دانشگاه تضمین کند.

شما بهترین آمادگی ممکن برای دکترای خود را با آموزش آزمون سطح بالا برای آیلتس و روش های تخصصی بسیاری را در زمینه رشته  خود کسب می کنید. همچنین روش تالیف دکترا به شما امکان پیشرفت در زمینه ی تحقیقتان را می دهد که در نهایت به نفع پروپزال شما  خواهد بود.

دوره Pre PhD فرصت خوبی است تا نقاط ضعف پایان نامه و پروژه های خود را بر طرف نموده و برای ارتقاء تا سطوح بین المللی برنامه ریزی نمایند

حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور انگلستان مجوز کار در محدوده ای 20 ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین 9 تا 12 پوند به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند بخشی از هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.