مزایای انگلستان:

انگلستان یکی‌ از بهترین استانداردهای زندگی‌ را در میان کشور‌های جی‌ ۸ دارد

– جامعه‌ای است متنوع ، چند فرهنگی‌ حاوی اقوام فرهنگی‌ و دینی مختلف

– استاندارد بالا آموزشی

– رشد اقتصادی رو به بالا
-نظام مالیاتی بسیار متناسب خصوصاً برای سرمایه‌گذاری مشمول خارجی‌ مقیم انگلستان

-دارایی سختگیر و در عین حال تند و سریع

مزایای خرید ملک در انگلستان :

طبق آماری که مشاورین املاک نایت فرانک هر سال از وضعیت سرمایه گذاری در بازار ملک ارائه می‌‌دهند ، بازار ملک انگلستان در ۴ سال گذشته سیر صعودی داشته و در حدود ۵۷% رو به افزایش بوده است. جدول آماری بازار ملک انگلستان حاکی‌ از این است که پست از رکود -۴% در سال ۲۰۱۰ ، بازار ملک سیر صعودی وحشتناکی‌ دارد.

انگلستان از نظر وضعیت اقتصادی رو به رشد و از نظر سیاسی بسیار هموار و قابل اعتماد است . سرمایه گذاری در بازار ملک انگلستان با سود روز افزون مواجه است. طبق مطالعات اخیر رشد سرمایه در ملک ۱۰% سالیانه می‌‌باشد. سنت فروش و اجاره ملک در انگلستان یکی‌ از رایج‌ترین و پر درآمدترین بیزینس‌ها محسوب می‌‌شود. بازدهی سرمایه در اجاره مسکن در این کشور ۵ – ۶% سالیانه است. نتیجه گیری کلی‌ اینکه بهره‌‌برداری از سرمایه از ۱۵% تا ۱۹% ، با توجه به موقعیت جغرافیایی ملک می‌‌باشد که تفاوت ارزی که بین پوند و ریال هست نیز حتا این مبلغ را بیشتر می‌‌کند. 

نحوه سرمایه گذاری/ خرید ملک  در انگلستان:

خرید ملک در انگلستان به دو صورت نقدی و از طریقه وام بانکی‌ صورت می‌گیرد.

۱. خرید نقدی:

در صورتی‌ که فردی تمایل به خرید ملک داشته باشد ابتدا باید با پرداخت مبلغ ناچیزی ملک را رزرو کند، سپس پس از امضای قرارداد طبقه روش پرداخت تأئید شده مبالغ را پرداخت می‌‌کند. برای انتقال وجه، شرکت می‌‌تواند صراف‌های با تجربه و مطمئن معرفی‌ کند.

۲. وام بانکی‌: 

اگر چه بسیاری بر این باورند که بانکهای انگلستان تنها به افرادی وام بانکی‌ می‌‌دهند که ساکن اینجا باشند، اما راه‌های برای دریافت وام بانکی‌ از بانک های انگلستان به منظور خرید خانه برای ساکنین خارج از انگلستان وجود دارد. شرکت سلون، در صورت نها‌یی شدن خرید و واجد شرایط بودن مشتری این خدمات را نیز ارائه می‌‌دهد.
 قابل ذکر است که این گونه مشاوره‌ها هزینه‌های جدا دارد

افزایش قیمت خانه در انگلستان

تحقیقی اخیر از بانک Lloyds برای بررسی شهرهای مقرون به صرفه نشان داد که، هزینه معمول خرید ملک در انگلستان در یک دهه خیر به کمترین سطح مقرون به صرفه خود رسیده است. در نتیجه رشد سریع قیمت در پایتخت، قیمت خانه در مقایسه با متوسط درآمد هنوز هم در لندن بسیار زیاد است. آنها متوجه شدند که متوسط ​​قیمت خانه در شهرهای انگلستان 8.8 برابر درآمد معمول سالانه در سال 2017 است (نزدیک به میزان تاریخی 9 درصد)، که بالاترین نسبت قیمت خانه به درآمد از سال 2007 است. به رغم افزایش 36 درصدی قیمت املاک در انگلستان در طی پنج سال گذشته، درآمد متوسط ​​شهر فقط 9 درصد به 33.420 پوند افزایش یافته است.

میانگین قیمت خانه در انگلستان

طبق گزارش دفتر آمار ملی در نوامبر 2017، متوسط قیمت خانه های ​​انگلستان به 226،071 پوند رسید که سالانه به میزان 5.1٪ افزایش می یابد. ایرلند شمالی بزرگترین افزایش را تجربه کرد و قیمت خانه ها در طول سال به ماه نوامبر 6٪ افزایش یافت و به 132،169 پوند رسید. در انگلستان، قیمت مسکن در کمبریج به میزان 16.4٪ افزایش یافت تا به 461.890 پوند برسد. جالب توجه است، لندن شاهد کاهش قیمت 10.9٪ در طول سال به ماه نوامبر بود، با این حال میانگین قیمت در 729،134 پوند باقی ماند. همانطور که در سایر شهرهای بزرگ همچون منچستر، لیورپول و بیرمنگام، افزایش 12.7٪، 10.8٪ و 7.8٪ بود.

 

یکی از بهترین راههای کمک به اخذ اقامت کشور انگلستان خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار ثبت شرکت و شریک تجاری است.

موسسه ما با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط با مالکیت 100% در انگلستان و اخذ اقامت اروپا و نیز مشاور املاک و مستغلات در لندن و همچنین این گروه تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور انگلستان برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .

پیش خرید ملک در کشور انگلستان (اروپا)

موسسه ما اطلاعات اختصاصی املاک و مستغلات شامل ( تصاویر ، مشخصات ، موقعیت ، قیمت و غیره) و پیش فروش ملک های مسکونی ، اداری ، تجاری ، تفریحی و گردشگری ، بصورت اقساط و تسهیلات بانکی با متراژهای مختلف ( سوئیت ، آپارتمان ، ویلای – یک خوابه ، دو خوابه ، سه خوابه ………) و بسیار شیک درکشور انگلستان  را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار میدهد تا از این طریق بتوانید ملک مورد نظر خود را خریداری نمائید .

شرایط واگذاری پیش خرید املاک و مستغلات در کشور انگلستان

مرحله اول : در زمان اخذ قرارداد پیش خرید ملک مسکونی ، اداری ، تجاری شامل (سوئیت ، آپارتمان ، ویلا ) متقاضی یا خریدار می بایست 20% از کل قیمت ملک را با شرکت سازنده در کشور انگلستان پرداخت نماید .

مرحله دوم : این مرحله زمان آن شش ماه می باشد که متقاضی یا خریدار می بایست 10% دیگر از کل مبلغ قرارداد را به شرکت سازنده پرداخت نماید .

مرحله سوم : مرحله سوم زمان تحویل ملک پیش خرید شده می باشد که شرکت سازنده با دریافت 70% از مبلغ باقی مانده قراداد ملک ساخته شده را به خریدار تحویل می نماید.

موسسه ما مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) با مالکیت 100% و اخذ اقامت کشورانگلستان بوده است.

برای خرید ملک در انگلستان می توانید به سایت های زیر:

WWW.HOME.CO.UK  مراجعه کنید

https://tranio-amlak.com/united-kingdom

خرید زمین در انگلستان

خرید زمین در انگلیس با توجه به متقاضیان بسیاری که در داخل خاک انگلستان دارد، به نسبت سایر راه های مهاجرت برای افراد خارج از انگلیس آنطور که باید شناخته شده نیست و بهتر میتوان گفت فرصت کافی برای اقدام در این زمینه را برای متقاضیان خارجی از آنها گرفته است.به صورت اجمالی میتوان اینگونه توضیح داد که به دنبال افزایش جمعیت در کلان شهر لندن، دولت بر این امر بر آمد که در حاشیه این شهر بزرگ شروع به ساخت شهرها و شهرک هایی نماید تا در اصل از جمعیت متمرکز در لندن بکاهد.به دنبال این هدف اصلی، خرید زمین های حومه لندن توسط افراد خارج از انگلیس، در کنار سایر راه های اخذ ویزای انگلستان قلمداد گردید.پروسه انجام خرید زمین در انگلیس بدین صورت است که قطعات زمین مشخص شده از طرف شهرداری در حومه شهر لندن از طرف متقاضیان مهاجرت به انگلستان خریداری میشود. این زمین ها ممکن است به صورت خام و تنها خط کشی و تحدید شده از طرف شهرداری باشد و یا در مرحله آمادگی برای ساخت و ساز قرار داشته باشد. زمین هایی که در حومه لندن در مراحل ابتدایی تری قرار دارند یقینا از نظر هزینه ها نیز نسبت به سایر زمین ها ارزان قیمت تر میباشند.

قیمت زمین های واقع شده در این پروژه های فروش، بسیار نازل و نسبت به خرید ملک در سایر نقاط دنیا بسیار ارزان قیمت تر است. خریداران این زمین ها میتوانند به راحتی و با ریسک بسیار کم ویزای انگلستان را اخذ نمایند و همراه با همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود وارد انگلیس شوند. ویزای قابل اخذ از این طریق به صورت Multi Entry است و امکان ورود و خروج بدون محدودیت برای دارنده آن را فراهم می آورد.دارندگان این زمین ها پس از قرار گرفتن در طرح ساخت ساز (که به طور قطع توسط سازندگان بسیار نامدار و مورد تایید دولت انگلیس صورت خواهد گرفت) میتوانند با اخذ وام معادل ۱۶۰ هزار پوند اقدام به ساخت و ساز در این زمین ها نمایند. شایان ذکر است که بازپرداخت این وام ها با سود بسیار اندک و ناچیز و حدود ۱ درصد میباشد.