-دریافت کد مالیاتی

یکی از خدمات ارایه شده توسط ما، دریافت کد مالیاتی برای شرکت ثبت شده است. این کد که در دادو ستدها مورد استفاده قرار می‌گیرد شما را در خریدها و فروش‌هایی که انجام می‌دهید از پرداخت مالیات معاف می‌نماید. هر شرکت بدون داشتن این کد نیز می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد ولی در صورتی که سود یک شرکت در سال بیش از مبلغ 67000 پوند انگلستان باشد موظف به دریافت این کد خواهد بود.

-استرداد مالیات‌های پرداخت شده

در اروپا در ازای خرید هر کالایی از یک شکلات ساده گرفته تا کالاهای بزرگ و صنعتی شما باید مالیات پرداخت نمایید (به جز کالاهایی که در این مورد استثنا هستند؛ مانند برخی از داروها) . در صورتی که برای شرکت خود کدمالیاتی دریافت کنید و خریدی برای شرکت انجام دهید (مهم نیست چه کالایی) پس از پرداخت مالیات آن کالا، می‌توانید از اداره مالیات بر اساس کد مالیاتی خود درخواست کنید تا مالیات پرداخت شده را به شما عودت دهد که این عمل در اصل Tax Return می‌گویند.

-واردات کالا بدون پرداخت مالیات

در صورتی که کالایی را از هر کشور اروپایی برای شرکت خود خریداری نمایید، با ارایه‌ی کد مالیاتی خود، مبلغ مالیات صورت‌حساب جنس شما از آن کسر خواهد شد. همچنین در صورتی که کالای خاصی را از هر کشوری در جهان خریداری نمایید در هنگام ورود به گمرک از شما کد مالیاتی درخواست خواهد شد که در صورت نداشتن این کد مبلغ مالیات به صورت جداگانه از شما درخواست شده و می‌بایست پرداخت شود

-پیگیری مطالبات، امور اداری و مالی، مسایل حقوقی و دیگر دعاوی موجود در انگلستان برای شرکت ها یا تجار ایرانی

 

-ارائه ی مشاوره ی حضوری در انگلستان و قبول وکالت رسمی جهت طرح ، اقامه ی دعوی و دفاع از حقوق ایرانیان ارجمند مقیم انگلستان در کلیه ی مراجع قضائی و دادگاه های سراسر ایران . ( حقوقی ، کیفری ، خانوادگی ، ثبتی ، امور حسبی ، اسناد سجلی و تنظیم قراردادها )

 

-ارائه ی مشاوره و خدمات اخذ انواع ویزاهای انگلستان با همراهی مجرب ترین وکلای مهاجرتی برای شهروندان محترم ایرانی با عنایت به حضور شخصی در خاک انگلستان و آگاهی به روز نسبت به جدیدترین اطلاعات ، اخبار و قوانین حوزه ی مربوط به شرایط اخذ انواع ویزاهای انگلستان . ( تحصیلی ، پزشکی ، خانواده ، کارآفرین ، سرمایه گذاری ، کار ، ازدواج ، توریستی و … )