تحصیل در مقطع دکترا

دانشگاه های انگلستان، به دلیل تجهیزات و امکانات پیشرفته به روز در دنیا، یکی از برترین مکان ها جهت تحصیل دوره دکترا می باشد. به علت کوتاه بودن طول دوره دکترا، بسیاری مایلند تا دوره دکترای خود را در این کشور بگذرانند. چراکه با اتمام این دوره، افراد قادر خواهند بود زودتر وارد بازار کار و کسب درآمد شوند. همچنین به علت معتبر بودن دانشگاه های انگلستان در سر تاسر دنیا، افراد می توانند بهترین موقعیت های کاری را به دست آورند.

مقطع دکترا در انگلستان

همانطور که می دانید، دوره دکترا در انگلستان به صورت تحقیق و پژوهش در خصوص یک مورد خاص می باشد که دانشجویان میبایستی با انتخاب یک استاد راهنما برای تحقیقاتشان جهت اخذ پذیرش اقدامات لازم را انجام دهند. در طی دوره دکترا، دانشجویان هر کدام با تحقیق و پژوهش در خصوص موضوع انتخابی باید پایان نامه ای به طول 100000 کلمه تحویل دهند. همچنین شما می توانید دوره دکترا ود را به صورت پاره وقت یا تمام وقت بگذرانید. دوره تمام وقت 3-4 سال و پاره وقت 7-6 سال زمان می برد.

شرایط اخذ پذیرش در دانشگاه های انگلستان

  • مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با رشته انتخابی
  • مدرک زبان آیلتس یا تافل
  • نمرات خوب
  • نوشتن پروپوزال هم از شرایط اخذ پذیرش می باشد که البته برخی از دانشگاه ها یک دوره Pre-PhD برای دانشجویانی دارند که نوشتن پروپوزال را بلد نیستند و با اتمام این دوره به آن مسلط می شوند.

هزینه تحصیلی در انگلستان در دوره دکترا

هزینه تحصیلی در انگلستان با توجه به رشته و دانشگاه انتخابی متفاوت است. همچنین برای برخی از دانشجویان امکان اخذ بورسیه تحصیلی نیز وجود دارد که کمک هزینه تحصیل و هزینه های زندگی در انگلستان می باشد. به طور میانگین می توان گفت که هزینه تحصیلی در انگلستان بین 35000-40000 پوند در سال است.

همراهان شما

در دوره دکترا شما می توانید همسر و فرزندان زیر 18 سال را با خودتان ببرید و همچنین همسر شما در انگلستان اجازه کار دارد.

شرکت سامان اندیشه و پیشرفت پارسیان

شرکت سامان ویزا با سالها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، ثبت نمایندگی شرکت، ویزای ازدواج، ویزای هنرمندان، ویزای سرمایه گذاری، ویزای کاری، ویزای توریستی و… در خدمت شما عزیزان است. علاوه بر اخذ ویزا، متخصصین ما با توجه به بودجه و شرایط شما بهترین دانشگاه، منزل، پرواز، هتل و غیره را جهت سفری امن و راحت برای شما فراهم می نمایند.